Vpis novih članov v sezoni 2019/2020

V SEPTEMBRU vsak ponedeljek, sredo in petek od 18 do 20 ure v telovadnici OŠ Izlake.
Info: 040/360-316

Kako do nas!

Zadnje novice

Pomembno obvestilo/dogodek

Spoštovani.

 
Z največjim veselje vas obveščam, da bo prihodnji petek 20.9.2019 ob 17h, prišel k nam na obisk eden in edini, ustanovitelj Pon*Do*Kwan borilne veščine, lastnik največje varnostne službe v Evropi ( https://www.pond-security.com ) sam g. Daniel M. Pond.
 
S svojim obiskom nas bo počastil, ker bo opravil častno dolžnost za naš klub. Našima trenerjema/mojstroma bo častno povišal mojstrski pas, ki sta si ga zaslužila s svojim delom.
 
To je edinstven dogodek in čast za naš klub, zato vas prosim, da se udeležite tega dogodka. Vem, da je za koga zgodnja ura vendar se moramo prilagoditi g. Pondu, ki si bo v svojem dvodnevnem obisku v Sloveniji vzel čas za nas. Starši pridite z otroci, vsi otroci pa naj imajo obvezno BELE KIMONE z RUMENIM NAŠITKOM. Redko kdo ima možnost spoznati ustanovitelja borilne veščine in mi jo imamo, zato izkoristite in ga spoznajte v živo.
 
Pridite 30min prej (ob 16.30h)!!!

World Association of Kickboxing Organisations

WAKO, Kickboxing zveza Slovenije

PON DO KWAN IZLAKE, VIDEO VSEBINE

Produkcija I NET © 2014 Pon Do Kwan Izlake