PRIJAVA :: REGISTRATION

Prispevki

Novice

Štiri odličja iz tekme svetovnega pokala

Tretji vikend v maju, je v Budimpešti na Madžarskem, potekala druga tekma svetovnega pokala. Izlaški borci so se jo udeležili kot del slovenske reprezentance.

Naša najmlajša Eva Hribar je zopet osvojila stopničke - med deklicami do 24 kilogramov je bila na 3. mestu

Klemen Pograjc je v kategoriji starejših kadetov do 52 kilogramov, po dobrih borbah, prav tako šele v polfinalu klonil proti domačemu borcu.

Tilen Zajc je med člani do 74 kilogramov, osvojil 2. mesto, dan prej pa si je kot član ekipe Bestfigter priboril bron.

Tomi in Niko Sešlar pa sta bila kljub borbenosti rezultatsko manj uspešna, a bogatejša za nove izkušnje.

Odprto pokalno tekmovanje Izlake 2019

Eva s pokalom iz Milana

V nedeljo so naši mladi perspektivni borci, nastopali na pokalnem tekmovanju v Pointfightingu v Milanu.

Med 70 klubi iz 12 držav, si je Pon-Do-Kwan Izlake priboril kar tri medalje.

Kar dve je domov prinesla Eva Hribar, ki je v kategoriji deklic do 24 kg dosegla 2.mesto, v kategoriji višje pa je posegla po zlatem odličju in tako stala na naj višji stopnički.

Niko Sešlar je med mlajšimi kadeti v kategoriji -35 kg osvojil 3.mesto, v kategoriji nižje pa je izgubil v četrtini finala.

Tomi Sešlar in  Klemen Pograjc, pa sta v številčni kategoriji starejših kadetov uvrstila na 5. in 6. mesto.

Šampionski pas za Evo

V soboto 13. aprla sej je v Innsbrucku odvila tekma za svetovni pokal v kickboxu "Austrian classics". Turnir spada med najzahtevnejše v tem koledarskem letu.

Izlaški borci so se borili odlično.

Naša najmlajša, Eva Hribar je med deklicami do 27 kilogramov spet s svojo odlično tehniko pometla s konkurenco in osvojila 1.mesto ter prejela šampionski pas.

Niko Sešlar se je po dobri borbi uvrstil med najboljših 16. borcev v svoji kategoriji mlajših kadetov do 32 kilogramov.

Tomi Sešlar in Klemen Pograjc pa sta osvajala zmago za zmago v kategoriji starejših kadetov do 47 kilogramov.
Na koncu, je Tomi osvojil 3. mesto, Klemen, pa je šele v finalu moral priznati premoč Madžaru in s tem zasedel 2.mesto.

Tilen Zajc pa je med člani do 74 kilogramov osvojil 3. mesto
En dan prej, pa je z mešano mednarodno ekipo Bestfighter osvojil 2. mesto.

Nastop na svetovnem pokalu v okviru Kickboxing zveze Slovenije, je bil tudi dober test za nekatere borce, ki se borijo za vstop v slovensko kickboxing reprezentanco.

Pon-Do-Kwan Izlake s štirimi naslovi državnih prvakov

V soboto se je na Ptuju odvijalo Državno prvenstvo v kickboxingu. Veliko število predvsem mladih borcev dokazuje, da je zanimanja za ta šport v Sloveniji veliko. Videli smo kvalitetne borbe naših borcev.